Adventury Polda

Polda 7 – prodej pozadí

Jedinečná příležitost vlastnit originální obrázek z této legendární hry

Prodej ručně kreslených pozadí ze hry Polda 7

Pozadí do hry Polda 7 nevznikalo v počítači, ale bylo kresleno speciální technikou airbrush. Jde o precizní ruční práci, techniku rozprašování acrylové barvy na papír. Náš výtvarník Karel Kopic je ověnčen řadou ocenění právě ve světě airbrush, je na tomto poli skutečně velkou legendou. Jak takové pozadí vzniká se můžete podívat zde: Vznik pozadí

Karel Kopic

Mrkněte i na Karlovy stránky www.karelkopic.cz. Za normálních okolností se ceny jeho originálů pohybují v řádech desítek až stovek tisíc korun, zde svolil k prodeji svých originálů za velmi příznivé ceny.

Proto neváhej a staň se šťastným majitelem jednoho z pozadí. Každé pozadí je opravdu originál, je to jediný exemplář na světě a je vlastnoručně podepsán od Karla Kopice. K většině pozadí existuje i návrhová skica tužkou.

Prodej pozadí Polda 7

Ilustrace posíláme na dobírku poštou, speciálně zabalené v k tomu určeném tubusu. Cena poštovného a balného je po Čechách 150 Kč, na Slovensko 350 Kč. Po obdržení je potřeba pozadí ještě nechat zarámovat. Pokud máte zájem o některé z pozadí, pište na e-mail zimasoftware@seznam.cz. Do emailu napište vaši poštovní adresu.

Standardní pozadí

Drobnější kresby

Na vývoj Poldy bylo potřeba opravdu spousta drobnějších kreseb, některé zde nabízíme. Pokud bude zájem, budeme přidávat další.

Ukázka skic

Ukázka skic, které jsou k dispozici k většině pozadí, tyto skici dostanete k pozadí zdarma.