Adventury Polda

Polda 6 – prodej pozadí

Jedinečná příležitost vlastnit originální obrázek z této legendární hry

Prodej ručně kreslených pozadí ze hry Polda 6

Jedinečná příležitost vlastnit originální obrázek z této legendární hry.

Pozadí do hry Polda 6 nevznikalo v počítači, ale bylo kresleno speciální technikou airbrush. Jde o precizní ruční práci, techniku rozprašování acrylové barvy na papír. Náš výtvarník Karel Kopic je ověnčen řadou ocenění právě ve světě airbrush, je na tomto poli skutečně velkou legendou. Jak takové pozadí vzniká se můžete podívat zde: Vznik pozadí

Mrkněte i na Karlovy stránky www.karelkopic.cz. Za normálních okolností se ceny jeho originálů pohybují v řádech desítek až stovek tisíc korun, zde svolil k prodeji svých originálů za velmi příznivé ceny.

Proto neváhej a staň se šťastným majitelem jednoho z pozadí. Každé pozadí je opravdu originál, je to jediný exemplář na světě! K většině pozadí existuje i návrhová skica tužkou.

Ilustrace posíláme na dobírku poštou, speciálně zabalené v k tomu určeném tubusu. Cena poštovného a balného je po Čechách 150 Kč, na Slovensko 350 Kč. Po obdržení je potřeba pozadí ještě nechat zarámovat. Pokud máte zájem o některé z pozadí, pište na e-mail zimasoftware@seznam.cz. Do emailu napište vaši poštovní adresu a specifikujte, zda chcete pozadí i signovat (podepsat) přímo od Karla Kopice.

Standardní pozadí

Speciální pozadí

Dvě speciální pozadí, která jsou velmi dlouhá. Nevešla se na jeden papír, tak jsou rozdělena na dva kusy.

Skici

Ukázka skic, které jsou k dispozici k většině pozadí, tyto skici dostanete k pozadí zdarma.